Biz Kimiz?

Tekmilibirden Ne Demek

Tekmili Birden sözlük anlamı olarak;
-Hepsi birden
-Hepsi bir arada
-Bir bütünü oluşturan parçaların, hepsinin bir arada bulunması anlamıyla kullanılır.

Tekmilibirden Reklam Ajansı Ne İş Yapar?

Ankara ve Konya'da faaliyet gösteren Tekmilibirden Reklam Ajansı, reklam, tanıtım alanlarında müşterilerine tek noktadan tam hizmet prensibiyle çalışır. Yerel ve ulusal markalara reklam hizmeti sunan bir firmadır.
 
Tekmilibirden Reklam Ajansı farklı sektörlere ait hizmetleri tek noktadan sunarak müşterilerinin reklam çalışmalarını yürütmeyi, tek nokta denetimiyle kaliteli hizmet standardı oluşturarak  minimum zaman  ve maliyetle ürün-hizmet satışını hedefler. Reklam ve tanıtım alanında 10 yıldır edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturur.
 
Tekmilibirden butik ajans hizmeti sunar. Firmaların veya şahısların reklam ve tanıtımla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışır, kurumsal yapısını bu biçimde oluşturmuştur. Geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı seçenekleri sunarak harcamalarını doğru alanlara yönlendirir. Müşteri odaklı çalışmalar yaparak taleplerinize paralel farklı çözüm önerileri üretir.
 

Tekmilibirden Reklam Ajansı Nasıl Çalışır?

Önce dinlemek;
İşinizi sizden daha iyi kimse bilemez. İyi bir iletişim stratesiji için sizi dikkatle dinler olan ve olması gereken için teşhis koyarız.

Tek noktadan tam çözüm;
Her müşteri için özel çözümler vardır. Her soruya bir cevap verileceğine inanırız.

Derde derman olmaksa amaç;
Biz en büyük ajans değiliz. Ama bizden büyük ajansların sağladığı her hizmeti sunarız. Farkındalık, ciddiyet, sahiplenme, pratik çözüm, yetenek, büyüklükle orantılı değildir.

Gerektiği kadar;
Reklam için çok para harcatmak için çalışmayız. Aslololan doğru bütçeyi doğru reklam için kullanmaktır. Bizde her keseye göre bir çözüm vardır.

Kişileri değil işimizi severiz;
Bizim için müşteri ayrımı yoktur. Müşteri pörföyümüz farklı ticari kapasitelere sahip işletmelerden meydana gelir. Mahallemizin sucusu ile 500 personelli X A.ş. bizim için aynı öneme sahiptir. Çünkü kaliteli hizmeti herkes hak eder.

Ertesi güne logo ve tasarım üretmiyoruz;
Hemen yarına yetişecek bir logo yada kartvizite ihtiyacınız varsa internet veya iyi word bilen bir arkadaşınızdan yardım isteyin. Farkındalık yaratan hizmetler rafta duran bir mal değildir. Emek ve zaman ister. Hiç olmayan reklam kötü olandan daha iyidir.

Reklam Ajansımızın Hizmet Alanları:

Reklam fotoğrafçılığı, grafik tasarım, matbaa basım hizmetleri, medya planlama-satın alma, multi-medya, internet - web sitesi, sosyal medya yönetimi, promosyon ürünleri.

Reklam Ajansımızın Ticari İlkeleri :

UYARI: Bu kısımda yazılan her ilkeyi yaşar, benimser ve uygularız.
  • Tekmilibirden hiçbir iş için boş vaatte bulunmaz, yan çizmez, bir yere kaçmaz.
  • Tekmilibirden doğrularda ısrarcı olmayı, yanlışlardan ders almayı bilir.
  • Tekmilibirden her işten 'hakkını almayı' bilir, hakkı olmayanı istememeyi de!
  • Tekmilibirden her eyleminde karşı tarafa değer katmayı ve fark yaratmayı hedefler.
  • Beğenilerin farklı olduğunun bilincinde olarak herkesi memnun edemeyebilir. Bu bir mazeret değil özürdür.
  • Bilgilerini, deneyimlerini paylaşmaktan çekinmez, bunlar için ek ücret talep etmez.
  • Kendi kalite standardına uymayan işe imzasını atmaz, müşterisine satmaz.
  • Yerinde saymaz, yeniliklerin takipçisi, talepçisi ve tedarikçisidir. Biz buna 3T diyoruz.
  • İşin mutfağından servisine kadar herkesle kendi muhatap olur, muhafız kabul etmez.
  • Tekmilibirden müşterilerinin parasını harcamayı sever, ama gerekli yerde ve daha fazlasını kazandırmak için.
/REKLAM TANITIM HİZMETLERİ
Tekmilibirden Reklam Ajansı Ankara'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Ankara'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG - BROŞÜR ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM AJANSI NE, NASIL ,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA İRSALİYE BASIMI
Ankara anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.